Zapisy do Społecznego Ogniska Muzycznego z siedzibą w „Medyku”

 

Przedstawiamy ofertę na rok szkolny 2019/2020 skierowaną do dzieci, młodzieży oraz osób dorosłych i przyjmujemy zapisy (bez ograniczeń wieku) do Społecznego Ogniska Muzycznego do klas pierwszych działu dziecięcego oraz młodzieżowego. Wszystkich chętnych, którzy chcą uczyć się grać na fortepianie, skrzypcach, akordeonie, gitarze klasycznej, ukulele, flecie poprzecznym, klarnecie, saksofonie, syntezatorze, a także śpiewać solo lub w chórze. Prowadzimy zajęcia indywidualne i zbiorowe.

Zajęcia oparte są na indywidualnym toku nauczania i prowadzone przez profesjonalny zespół pedagogów – muzyków z ogromnym dorobkiem artystycznym i osiągnięciami pedagogicznymi.

Społeczne Ognisko Muzyczne proponuje naukę przez zabawę

dla dzieci w przedziale wiekowym 5 – 6 lat:

  • Zespół Ukulele  /grupa do 5 osób – czas trwania zajęć 45 min.
  • Zespół Orffowski  /grupa do 5 osób – czas trwania zajęć 45 min.
  • Zespół Bum Bum Rurki /grupa do 8 osób – czas trwania zajęć 45 min.

Nauka muzyki przyczynia się do znacznego wzrostu współczynnika ilorazu inteligencji, zwiększa zdolność koncentracji i poprawia więzi emocjonalne. Pomaga w uczeniu się języków obcych, rozwija myślenie, kreatywność i zachęca do marzeń. Proponowane zajęcia umuzykalniające dają nieograniczone możliwości zabawy i edukacji. Będą odbywały się raz w tygodniu.

Serdecznie zapraszamy do wspólnego muzykowania

Zapisy przyjmujemy codziennie w godzinach od 14.00 do 17.00

tel. 76 870-23-22; 698 550 881, e-mail: jsrk@jsrk.pl www.jsrk.pl

Posted in Społeczne Ognisko Muzyczne - wydarzenia.