XXI Międzynarodowy Przegląd Zespołów Kameralnych Jawor 2019 Harmonogram przesłuchań

XXI Międzynarodowy Przegląd Zespołów Kameralnych  Jawor 2019

 

Harmonogram przesłuchań

 

SZKOŁY MUZYCZNE I i II st.

Sobota 16 listopada 2019 r.

 

godz. 9.00 – 11.00   PRÓBY AKUSTYCZNE

 

godz. 11.00 ROZPOCZĘCIE PRZEGLĄDU

 

 I GRUPA   godz.11.10

  1. DUET FORTEPIANOWY „JULIA I JAŚ” (

     Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I i II st. im. Karola Szymanowskiego we Wrocławiu

  1. DUET „PIANO GIRLS”

     Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I i II st. im. Karola Szymanowskiego we Wrocławiu

  1. DUET SKRZYPCE/FORTEPIAN „MAŁE ARTYSTKI”

     Gminna Szkoła Muzyczna I st. im. prof. Edmunda Kajdasza w Trzebnicy

  1. DUET FORTEPIANOWY „u-sti-Galia

    Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I i II st.  im. Karola Szymanowskiego we Wrocławiu

  1. DUET SMYCZKOWY „TACTUS MUSICA

    Zespół Szkół Muzycznych w Legnicy

  1. TRIO FAGOTOWE

    Zespół Szkół Muzycznych w Legnicy

  1. DUET FORTEPIANOWY „GALICZANKI”

    Państwowa Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna Nr 8 we Lwowie (Ukraina)

 

 godz. 12.00 – 13.00   PRÓBY AKUSTYCZNE

 

II  GRUPA   godz.13.00

  1. TRIO FORTEPIANOWE

    Zespół Szkół Muzycznych im. Stanisława Moniuszki w Wałbrzychu

  1. TRIO „ANEX BAND”

    Gminna Szkoła Muzyczna I st. im. prof. Edmunda Kajdasza w Trzebnicy

  1. DUET WIOLONCZELA/ FORTEPIAN

    Zespół Szkół Muzycznych im. Karola Szymanowskiego w Toruniu 

  1. SM.ART BRASS WROCŁAW

     Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna nr 3 w Zespole Szkół nr 20

  1. prof. Marii Zduniak we Wrocławiu
  2. TRIO INSRTUMENTALNE

     Szkoła Muzyczna I i II st. im. Franciszka Liszta w Głogowie

  1. KWARTET 3+1

     Państwowa Szkoła Muzyczna II stopnia im. Ryszarda Bukowskiego we Wrocławiu

 

 

około godz. 15.00 –  OGŁOSZENIE  WYNIKÓW

 

 

 

 

AKADEMIE MUZYCZNE

Niedziela 17 listopada 2019 r.

 

 

godz. 8.30 – 10.00   PRÓBY AKUSTYCZNE

 

GRUPA I   godz. 10.00

  1. DUET FORTEPIANOWY

   Akademia Muzyczna im. Karola Lipińskiego we Wrocławiu

  1. WROCŁAWSKIE TRIO AKORDEONOWE

    Akademia Muzyczna im. Karola Lipińskiego we Wrocławiu

  1. TRIO KLARNETOWE

    Akademia Muzyczna im. Grażyny i Kiejstuta Bacewiczów w Łodzi

  1. KWARTET FLETOWY „KWADRETTO”

     Akademia Muzyczna im. Grażyny i Kiejstuta Bacewiczów w Łodzi

  1. KWINTET DĘTY

     Akademia Muzyczna  im. Grażyny i Kiejstuta Bacewiczów w Łodzi

  1. KWINTET DĘTY DREWNIANY

      Akademia Muzyczna im. Grażyny i Kiejstuta Bacewiczów w Łodzi

 

godz. 11.30 – 12.00  PRÓBY AKUSTYCZNE 

 

GRUPA II   godz. 12.00

  1. DIVOTO DUO

    Akademia Muzyczna im. Karola Szymanowskiego w Katowicach

  1. NOWAKOWSKI/WIENCZEK DUO

    Akademia Muzyczna im. Feliksa Nowowiejskiego w Bydgoszczy

  1. TRIO INSOLITO

    Akademia Muzyczna w Krakowie

  1. TRIO KAMERALNE

     Akademia Muzyczna im. Karola Szymanowskiego w Katowicach 

 

godz. 13.00 – 13.30  PRÓBY AKUSTYCZNE 

 

GRUPA III   godz. 13.30

  1. TRIO FAGOTOWE

     Akademia Muzyczna w Krakowie.

  1. AS TRIO

     Akademia Sztuki w Szczecinie

  1. SYNCRETIS STRING QUARTET

      UMFC Warszawa, Akademia Muzyczna Kraków, POSM II st. im F. Chopina Kraków

  1. KWARTET „SFORZANDO”

      Akademia Muzyczna w Krakowie

 

godz. 14.30 – 15.15 obrady  jury

około godz. 15.15  ogłoszenie wyników

 

Godz. 17.00 –  WRĘCZENIE NAGRÓD I KONCERT LAUREATÓW 

Posted in Aktualności.